Archív pro Květen, 2013

Jídelníček * 3.6.2013 – 7.6.2013

pondělí pol. čočková, rybí filety na zelenině, brambory, míchaný kompot, sirup úterý pol. pórková s vejcem, játra vepřová na slanině, rýže, ovoce, čaj středa pol. drštková, buchty, kakao, ovoce, ovocný čaj čtvrtek pol. rajská, zapečené brambory s kuřecím masem a šlehačkou, ledový salát, citrónový nápoj pátek pol. hovězí vývar s drobením, hovězí po španělsku, houskový […]

ZMĚNA: Třídní schůzky ve čtvrtek 13.6.2013

1. stupeň v 16:30, 2. stupeň v 17:00 Důvodem změny je jazykový pobyt v Anglii (40 žáků + 3 vyučující). Rodiče jsou informováni prostřednictvím ŽK, na vchodech  a webu školy. Děkujeme za pochopení.

Jídelníček * 27.5.2013 – 31.5.2013

pondělí pol. bramborová, srbské rizoto se sýrem, kyselá okurka, ovoce, sirup úterý pol. s játrovými noky, povidlový knedlík s vanilkovým pudinkem – mákem, mléko – čaj středa pol. rybí s houstičkou, boloňské fazole, chléb, kinder mléčný řez, ovocný čaj čtvrtek pol. zeleninová s kspáním, smažený kuřecí řízek, bramborový salát, džus pátek pol. rýžová, vepřová kýta […]

Jídelníček * 20.5.2013 – 24.5.2013

pondělí pol. hovězí vývar s těstovinou, lívance se skořicí, kakao – čaj, ovoce úterý pol. rychlá s vejcem, hovězí maso, rajská, houskový knedlík, sirup středa pol. luštěninová, sekaná, brambory MM, okurkový salát, čaj s citrónem čtvrtek pol. zeleninová, kuřecí na paprikách, rýže, sirup pátek pol. brokolicová, špagety s vepřovým masem – sýrem, tatranka, ovocný čaj

Školní výlet 6. třída

místo: Vranov nad Dyjí, kemp Vranovská pláž odjezd: úterý 21.května – SRAZ 8:00 u školy návrat: AN Florenc pátek 24.  května 14:40 vedoucí: Jana Švarcová pedagogický doprovod: Martin Chudý

Škola v přírodě 4. a 7. třída

místo: Penzion Ruzyně, Český Šumburk 141, 468 41  Tanvald odjezd: neděle 19. května 2013, SRAZ 7:45 návrat: sobota 25. května 13:30 vedoucí: Eva Hlávková učitelky a vychovatelky: Eva Hlávková, Radka Žaloudková zdravotník: Eva Hlávková noční dozor: Dana Žaloudková

Škola v přírodě 3.A, 3. B, 8. a 9. třída

místo: Hotel Esprit, Svatý Petr 78, 543 51 Špindlerův Mlýn odjezd: neděle 19. května 2013, SRAZ 7:30 návrat: sobota 25. května 14:30 vedoucí: Jitka Kolářová učitelé: Jitka Kolářová, Zuzana Frýdlová, Ludmila Podroužková vychovatelé: Tomáš Kunst, Lucie Daňková, Lenka Voldřichová zdravotník: Pavla Hendrychová noční dozor: Hana Horáková, Jitka Řeháková

Škola v přírodě 2. a 5. třída

místo: Hotel Swing, Bližná 157, 382 23 Černá v Pošumaví odjezd: neděle 19. května 2013, SRAZ 7:45 návrat: sobota 25. května 15:00 vedoucí: Radka Houšková učitelé: Radka Houšková, Alena Silovská vychovatelky: Renata Krejčiříková, Kateřina Gricinková zdravotník: Pavla Mužíková noční dozor: Radka Doležalová

Škola v přírodě 1. třída

místo: Farma Zababeč, Třebušín 143, 412 01 Litoměřice odjezd: pondělí 20. května, SRAZ 7:30 návrat: neděle 26. května 13:00 vedoucí: Eva Horáková vychovatelka: Táňa Motyková zdravotník a noční dozor: Michaela Čížková

Jídelníček * 13.5.2013 – 17.5.2013

pondělí pol. mrkvová, směs masa na paprice, kolínka, ovoce, čaj s citrónem úterý pol. gulášová, bramborové špalíky s cibulkou a slaninou, ledový salát, voda se sirupem – mléko středa pol. vločková, krůtí na způsob bažanta, rýže oplatka, ovocný čaj čtvrtek pol. kmínová s kapáním, čevabčiči, brambory s pažitkou, zeleninový talířek, minerálka pátek pol. z vaječné […]