Archív pro Květen, 2014

Jídelníček * 2.6.2014 – 6.6.2014

pondělí pol. rybí s houstičkou, kuře na česneku, bramborová kaše, kompot, voda úterý pol. zeleninová s kapáním, segedinský guláš, houskový knedlík, jablko, minerálka středa pol. česneková s bramborem, fazole s rajskou omáčkou, chléb, KINDER mléčné řezy, mléko – čaj čtvrtek pol. kapustová s krupkami, přírodní kotleta, hranolky – rýže, zeleninová obloha, sirup pátek pol. s […]

Fotografování tříd – pondělí 2. 6.2014

Třídní schůzky – čtvrtek 5.6.2014

1. stupeň … 16:30 2. stupeň … 17:00

Škola v přírodě – 2. třída

čtvrtek 28.5.2014 – všichni v pořádku, povodně nehrozí. Protože signál je opravdu velmi špatný, posíláme rodičům „uklidňující“ SMS pondělí 26.5. – 12:15 – Všichni v pořádku dorazili na místo, ubytování i strava bez problémů. V místě je jen špatný mobilní signál.

Jídelníček * 26.5.2014 – 30.5.2014

pondělí hovězí vývar s rýží, lívance s borůvkami, bílá káva, pomeranč úterý pol. drožďová, zapečené gnocchi s kuřecím masem, červená řepa, voda se sirupem středa pol. květáková, holandský řízek, brambory s pažitkou, mrkvový salát, voda čtvrtek pol. krupicová se zeleninou, frankfurtská pečeně, houskový knedlík, ovoce, šípkový čaj pátek pol. fazolová s rajčatovým protlakem, rizoto z rybího […]

ŠvP 1. a 3. třída – Berghof Jáchymov

neděle 18.5.  – děti jsou v pořádku na místě

Školy v přírodě, školní výlety

třída místo sraz odjezd návrat 1. Hotel Berghof Nové Město 45 362 52 Jáchymov neděle 18.5. 8:00 neděle 18.5. 8:30 sobota 24.5. 13:00-13:30 2. Penzion Konrádov 21 470 01 Konrádov pondělí 26.5. 8:30 pondělí 26.5. 9:00 sobota 31.5. 11:30 3. Hotel Berghof Nové Město 45 362 52 Jáchymov neděle 18.5. 8:00 neděle 18.5. 8:30 sobota […]

Zápis do 1. ročníku – Pořadí náhradníků ke dni 12.5.2014

1 Vajsetl Jiří 2 Míča Lukáš 3 Malý Lukáš 4 Trantinová Tereza 5 Hudak Karolina 6 Gricinko Vít 7 Veškrnová Zuzana 8 Jurečka Filip 9 Boukal Marel 10 Boukal Lukáš 11 Ngo Munh Than 12 Pallová Kateřina 13 Šebestová Barbora 14 Novák Patrik 15 Kuchaříková Nikol 16 Brůžek Viktor

Konečné výsledky zápisu do 1. ročníku

Po projednání odvolání a dle upravených pravidel pro přijímání do 1. ročníku ze dne 7.5.2014 č.j. 146/2014 jsou do 1. ročníku školního roku 2014/2015 přijati: 1 Straka Adam 2 Kamínková Kristýna 3 Hrubý Aleš 4 Jandusová Adéla 5 Martínek Jan 6 Luňáček Václav 7 Husáková Aneta 8 Procházka Mikuláš 9 Nicolas Tarljovski 10 Kratochvílová Eliška […]

Jídelníček * 19.5.2014 – 23.5.2014

pondělí pol. rybí s houstičkou, debrecinský guláš, italské těstoviny, pomeranč, voda úterý pol. mrkvová, sekaná drůbeží, bramborová kaše, okurkový salát, voda se sirupem středa pol. jáhlová se zeleninou, játra na cibulce, rýže, ovoce, voda čtvrtek pol. hrachová, francouzské brambory, kyselá okurka, jogurt, čaj pátek pol. gulášová, bramborový knedlík s cibulkou, zelný salát s mrkví, mléko