Školní jídelna – časté dotazy

PublikovánoJídelníček  by: admin
Říjen 3rd, 2017

Nelze se přihlásit do www.jidelna.cz

Prosím kontaktujte vedoucí školní jídelny (725 884 308, paní Bláhová), která ověří nastavené heslo.

Zapomenutý čip

Žák bez čipu počká na konci fronty v jídelně a bude mu vydán oběd na „žolík“.

Ztráta čipu

O vydání náhradního čipu prosím zažádejte vedoucí školní jídelny (725 884 308, paní Bláhová). Je potřeba uhradit novou zálohu 150 Kč.

Odhlašování

Žáka lze odhlásit nejpozději do půlnoci předchozího dne a to přes portál www.jidelny.cz nebo na terminálu v hale školy. První den nepřítomnosti žáka lze oběd vyzvednout do přinesených nádob.

Volba jídla

Do konce října probíhá zkušební provoz a vybrat lze pouze obědy na pondělí a čtvrtek. Pokud není zvolena možnost číslo 2, žák má automaticky přihlášen oběd číslo 1.

Zpoždění platby za obědy

V říjnu probíhá zkušební provoz bez sankcí. Od 1. listopadu nebude žákům, kteří nemají zaplaceno oběd vydán. Záloha se platí do 25. předchozího měsíce.

Prosíme o vaši toleranci při závádění nového systému, případné komplikace se budeme snažit vyřešit co nejdříve. Děkujeme!