Archív pro Únor, 2020

Koronavirus a chřipka

Prosíme před návratem do školy důsledně doléčit veškerá nachlazení a chřipky. Ve škole preventivně zvýšena hygienická opatření. Prosíme rodiče dětí, které během jarních prázdnin navštívily potenciálně rizikové oblasti (severní Itálie), aby návrat do školy nejprve konzultovali se svým lékařem.

Varování pro rodiče!

Ve vlastním zájmu zkontrolujte prosím komunikaci na sociálních sítích vašich dětí. Došlo ke zneužití osobních dat přes kontakt dítěte (hesla, piny k účtům). V případě zjištění zneužití těchto dat doporučujeme kontaktovat policii.

Jarní prázdniny

sobota 22.2.2020 až neděle 1.3.2020 Během jarních prázdnin je uzavřena škola, školní družina a školní jídelna. Přejeme všem mnoho příjemných zážitků a aktivního odpočinku. V akutních případech volejte prosím službu na tel.725 884 309