FAQ – koronavirus – časté dotazy

PublikovánoAktuality  by: admin
Březen 12th, 2020

znovu otevření školy – na základě pokynů z ministerstva školství průběžně upřesňujeme informace – aktuální stav zde

9. třída – informace a přihlášení se k zahájení výuky od pondělí 11.5. na „škole v pyžamu“ nebo u třídní učitelky

domácí úkoly pro žáky – úkoly postupně na každý týden pro každou třídu zadány zde na stránkách – viz rubrika Koronavirus DÚ. Podrobněji jsou úkoly zapisovány do portálu škola v pyžamu. Pro dotazy ke konkrétnímu učivu (např. nerozumím, nestíhám, potřebuji odevzdat práci, chci více úkolů…) prosíme využijte pracovních kontaktů na vyučující nebo zpětné vazby v portálu škola v pyžamu.

zápis do 1. ročníku – zápis proběhl od 1.4. do 5.4.

zkrácení letních prázdnin – dle informací ministra školství se o zkrácení neuvažuje (informace ke dni 23.3.)

přijímací zkoušky pro střední školy – týká se našich deváťáků, některých páťáků a sedmáků. Dle informací MŠMT jednotné přijímací zkoušky proběhnou 14 dní po znovuotevření škol. Forma, obsah i obtížnost zůstanou. Využijte prosím čas k procvičování, testů je na webu spousta.

pracovní kontakty na vyučujícíZDE – pro případ konzultací (např. nerozumím, nestíhám, potřebuji odevzdat práci, chci více úkolů…)

ošetřovné při péči o dítě do 13 let – žádost nejlépe e-mailem jméno dítěte/třída. Nově mohou i OSVČ.

úřední hodiny školy – prosím, upřednostněte elektronickou komunikaci (email nebo telefon – viz kontakty), osobní jednání nebo vyzvednutí nezbytných věcí ze školy po předchozí dohodě. Vstup do školy pouze s rouškou.

školní jídelna – automaticky odhlášeno

školní družina – poplatky budou dle délky trvání opatření na konci školního roku vráceny

Anglie 2020 – stornováno; z účtovaného storna rodiče hradí 1.500 Kč/os., zbytek uhradí ve spolupráci se zřizovatelem škola. Rodiče informováni telefonicky + viz komentář dále

školy v přírodě – stornováno; z účtovaného storna hradí rodiče 500 Kč/os., zbytek uhradí ve spolupráci se zřizovatelem škola – viz komentář dále

hygienická opatření ve škole – proběhla důkladná desinfekce prostor školy, před návratem dětí do školy proběhne další velký úklid a desinfekce. Používané mycí prostředky odpovídají aktuálním požadavkům a máme jich dostatek

Comments are closed