Začátek školní roku

PublikovánoAktuality, Pro budoucí prvňáčky  by: admin
Srpen 24th, 2020

rozdělení tříd a učeben

POZOR ZMĚNA UMÍSTĚNÍ TŘÍD Z DŮVODŮ REKONSTRUKCE ŠKOLY

třídy 1.A, 1.B, 2.A a 2.B budou umístěny mimo hlavní budovu školy v prostorách školní družiny Za Poštovskou zahradou 479

Rozdělení žáků do 1.A a 1.B nelze z důvodu ochrany osobních dat (GDPR) bohužel zveřejnit zde na webu. Seznamy budou k dispozici 1. školní den u vchodu do školní družiny Za Poštovskou zahradou 479, kde budou mít děti učebny. Děkujeme za pochopení.

třída třídní učitelka učebna
1. A Jana Voráčová školní družina
1. B Jitka Tóthová Martincová školní družina
2. A Šárka Brabencová školní družina
2. B Alena Silovská školní družina
3. A Radka Bártová učebna B
3. B Kateřina Gricinková učebna G
4. A Eva Horáková učebna A
4. B Klára Jelenová učebna E
5. A Zdeňka Svátková učebna Q
5. B Růžena Casková učebna F
6. třída Marcelina Procházková učebna M
7. třída Renáta Krejčiříková učebna D
8. třída Alena Nejedlá učebna L
9. třída Jitka Kolářová učebna C

organizace začátku školního roku

úterý 1.9. – slavnostní zahájení školního roku, konec vyučování v 8:40, bez školní družiny a školní jídelny

středa 2.9. – rozvrh hodin, organizace školního roku, odevzdávání učebnic, konec vyučování 1. třídy v 9:35 (následuje školní družina), ostatní 11:35

čtvrtek 3.9. – výdej učebnic, rozdání sešitů, třídnické práce, konec vyučování 1. třídy v 10:40 (následuje školní družina), ostatní 11:35

od pátku 4.9. – dle rozvrhu

školní jídelna

Z důvodu probíhající velké rekonstrukce školy bude školní jídelna mimo provoz do 10. října 2020. V prostorách jídelny byly zjištěny nečekané stavební komplikace. Nabízené dostupné náhradní prostory v Běchovicích nebo dovážka hotového jídla do tříd nebyly schváleny hygienickou stanicí. Za komplikace se velmi omlouváme.

školní družina

zahajuje provoz ve středu 2. 9. od 6:30 v budově Za Poštovskou zahradou 479

Přihlášky pro školní rok 2020/2021 rozdáme první školní den.

Z celkové kapacity 135 žáků dostanou nejprve přednost budoucí prvňáci (očekáváme 46 žáků) a druháci (nyní 42 žáků). Pokud bude převis poptávky mezi budoucími třeťáky (nyní 47 žáků) nebo čtvrťáky, rozhodne se losem.