Prvňáčci – první školní den – upřesnění

PublikovánoPro budoucí prvňáčky  by: admin
Srpen 29th, 2020

S našimi prvňáčky a jejich rodiči se sejdeme v úterý 1. září v 7:45 před budovou školní družiny Za Poštovskou zahradou 479.

Proběhne rozdělení do tříd podle seznamů na místě. Na webu bohužel nemůžeme z důvodu ochrany osobních dat seznamy vyvěsit.

Děti si na první školní den obvykle nosí aktovku, i když nutné to není. První den se děti nepřezouvají.

Dospělé prosíme ve vnitřních prostorách školy používat roušku. Aktuálně je oranžový stupeň = povinnost to není, ale prosíme, buďme k dětem ohleduplní, abychom jim nezkomplikovali začátek školy. Děkujeme!

Po vstupu do tříd proběhne slavnostní zahájení za účasti vedení školy a představitelů obce.

Po té proběhne krátká informační schůzka rodičů s jejich třídními učitelkami.

První školní den skončí přibližně v 8:40. Tento den ještě nebude školní družina.

Z důvodu probíhající velké rekonstrukce školy bude školní jídelna mimo provoz do 10. října 2020. V prostorách jídelny byly zjištěny nečekané stavební komplikace. Nabízené dostupné náhradní prostory v Běchovicích nebo dovážka hotového jídla do tříd nebyly schváleny hygienickou stanicí. Za komplikace se velmi omlouváme.

Třídní schůzka pro vaše případné další dotazy proběhne ve čtvrtek 10. září 2020 od 17:00. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na výše uvedených kontaktech.

Těšíme se na Vás!