Uzavření školy od 14.10.2020

distanční výuka pro žáky – úkoly postupně na každý týden pro každou třídu zadány zde na stránkách – viz rubrika distanční výuka. Podrobněji komunikujeme na portálu https://www.skolavpyzamu.cz/ , kde naleznete upřesnění zadání, výuková videa, zpětnou vazbu, atd. Pro dotazy ke konkrétnímu učivu (např. nerozumím, nestíhám, potřebuji odevzdat práci, chci více úkolů…) prosíme využijte pracovních kontaktů na vyučující nebo zpětné vazby v portálu škola v pyžamu. Účast na distanční výuce je povinná.

na nový systém MS Teams – škola přejde od 2. listopadu, v tuto chvíli se nastavují účty a 26.10. proběhne školení vyučujících. Za komplikace se omlouváme

pracovní kontakty na vyučující – ZDE – pro případ konzultací (např. nerozumím, nestíhám, potřebuji odevzdat práci, chci více úkolů…)

ošetřovné při péči o dítě do 13 let – žádost nejlépe e-mailem jméno dítěte/třída. Nově mohou i OSVČ.

podzimní prázdniny – sobota 24.10. – neděle 1.11.

znovu otevření školy – pondělí 2. listopadu 2020

úřední hodiny školy – prosím, upřednostněte elektronickou komunikaci (email nebo telefon – viz kontakty), osobní jednání nebo vyzvednutí nezbytných věcí ze školy po předchozí dohodě. Vstup do školy pouze s rouškou.

školní jídelna – automaticky odhlášeno

hygienická opatření ve škole – proběhne důkladná desinfekce prostor školy, před návratem dětí do školy proběhne další velký úklid a desinfekce. Používané mycí prostředky odpovídají aktuálním požadavkům a máme jich dostatek