McDonald´s cup

V úterý 18.4. a ve středu 19.4. se děti zúčastnily obvodního kola fotbalového McDonald´s cupu pro Prahu 9. Zápasy se odehrály na hřišti SC XAVEROV. Žáci tvořili dvě kategorie – I.(1.-3.třída) a II. (4.-5.třída).

Mladší ročníky první zápas prohrály, avšak poté vybojovaly tři výhry za sebou. Poslední zápas nám výsledkově nevyšel, ale i tak se děti umístily na krásném třetím místě ve skupině. Celkově tak skončily na 6.místě z celé Prahy 9. Ve středu pak hrála starší kategorie. Našim reprezentantům se podařilo vybojovat 4.místo ve skupině a celkově se umístili na 8.místě. I přes těžké soupeře byla bilance výher 2:3.

Věřím, že i přes zklamání našich fotbalistů si to všichni užili a načerpali nové zkušenosti. Příští rok se určitě přikloní štěstí na naši stranu.

Děkuji fotbalistům za hezkou reprezentaci školy.

Lucie Silovská