Seznam variabilních symbolů žáků školy

Posted in Aktuality  on Září 8th, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

HLAVNÍ ÚČET: 249 410 339 / 0800

ÚČET ŠKOLNÍ JÍDELNY:  7034 – 249 410 339 / 0800

 

PŘÍJMENÍ, JMÉNO

TŘÍDA

VARIABILNÍ SYMBOL

ARAZIM Ondřej

1.B

5116

AUST Hubert

7.A

1010

BARANJUKOVÁ Nicol

4.

0113

BARTÁKOVÁ Tereza

8.

1209

BÁRTOVÁ Amálie

6.

4011

BARTOVSKÝ Václav

6.

3811

BEČVAŘÍK Adam

7.B

5010

BĚHOUNKOVÁ Petra

5.

1012

BENČÍKOVÁ Ema

2.

1015

BENČÍKOVÁ Hana

6.

1011

BENEŠOVÁ Klára

6.

1111

BÍNA Jiří

8.

1309

BLÁHA Martin

1.A

1016

BOUKAL Filip

9.

1008

BRABENCOVÁ Anežka

2.

1115

BRABENCOVÁ Eliška

8.

1409

BRADÁČOVÁ Anna

3.

2114

BRANDEJSKÁ Helena

7.B

5810

BRŮŽEK Kryštof

4.

0213

BŘEZINA Matěj

4.

0313

BŘEZINA Bedřich

9.

1108

BŘEZINOVÁ Markéta

4.

0413

BŘEZINOVÁ Berta

7.A

2210

BUDÍN Petr

9.

1208

BUDSKÁ Markéta

7.A

2310

BUZKOVÁ Klára

4.

0513

CARAVANAS Ari

1.B

5216

CVETKOVSKI Dejan

2.

1215

ČEJKOVÁ Klára

3.

2414

ČEŇKOVÁ Zuzana

3.

3214

ČERNOCH Matyáš

1.B

5316

ČÍŽKOVÁ Emma

5.

1112

DOBRÁ Emily

6.

1311

DOBRÝ Denis

8.

1509

DOLEČKOVÁ Zuzana

1.A

1116

DRÁB Štěpán

7.A

2110

DRÁBOVÁ Eliška

5.

1212

DUBSKÁ Štěpánka

9.

1308

DUŠEK Matěj

6.

4311

DVOŘÁK Daniel

4.

0613

DVOŘÁK Jakub

7.A

1210

DVOŘÁKOVÁ Natálie

3.

2714

ERBEN Matěj

7.A

3510

FALTA Vojtěch

8.

1609

FARÁŘOVÁ Adéla

2.

1315

FIALA Jaroslav

6.

1411

FIALOVÁ Kristina

7.B

6010

FILIPPOV Alexandr

1.B

5416

FIŠER Adam

1.A

1216

FRITZEN Tomáš

4.

0813

FRITZENOVÁ Pavla

7.A

2410

GALLI Kamila

5.

1312

GRICINKO Vít

3.

3914

HÁJKOVÁ Ella

1.A

1316

HÁJKOVÁ Sophia

1.A

1416

HÁJKOVÁ Emma

5.

1412

HÁLA Jakub Richard

7.B

7310

HANZLÍK Jakub

5.

3712

HANZLÍK Filip Viktor

6.

3511

HAVLŮ Michaela

7.A

2510

HAZUKA Dominik

7.B

5110

HAZUKOVÁ Kristýna

5.

1512

HERCOK Jaroslav

1.B

5516

HERZOG Daniel

4.

0913

HOANG Gia Huy

1.B

5616

HOLAN Jiří

1.B

5716

HOLEČEK Vojtěch

6.

1611

HONSOVÁ Kateřina

7.B

6110

HORÁK Matyáš

9.

3508

HORČÍK Jan

2.

1415

HORČÍKOVÁ Nikol

4.

1013

HÖRZENBERGEROVÁ Eliška

2.

1515

HRABAR Veronika

7.B

6210

HROUDOVÁ Tereza

1.B

5816

HRUBEŠOVÁ Kristýna

5.

1612

HRUBÝ Tomáš

1.B

5916

HRUBÝ Aleš

3.

1214

HŘEBÍČKOVÁ Kristýna

4.

1113

HULÍNSKÝ Ondřej

1.A

1516

HUSÁKOVÁ Aneta

3.

1614

CHVOJKOVÁ Adéla

2.

1615

ILKIV Liubomyr

2.

3715

ILUŠÁK Marek

1.B

6016

JAKLOVÁ Tereza

2.

1715

JAKLOVÁ Barbora

3.

3614

JANDÁKOVÁ Eliška

9.

3908

JANDUS Martin

3.

2314

JANDUSOVÁ Adéla

3.

1314

JANDUSOVÁ Natálie

7.A

2610

JANDUSOVÁ Anna

7.B

6310

JAVORSKÝ Jan

7.A

3910

JELÍNKOVÁ Julie

7.B

6410

KALIVODOVÁ Viktorie

8.

4209

KAMÍNKOVÁ Kristýna

3.

1114

KARA Andrej

5.

3812

KÁRNÍK Lukáš

8.

2109

KEMEŇ Lukáš

1.B

6116

KLIMEŠOVÁ Judita

7.A

3810

KLŮNA Šimon

1.A

1616

KNOTEK Filip

1.B

6216

KOCMANOVÁ Nicol

3.

3014

KOCMANOVÁ Iveta

5.

1712

KOČKOVÁ Kristýna

9.

1608

KOLÁČKOVÁ Karolína

8.

2309

KONEČNÁ Klára Amálie

5.

1812

KONEČNÁ Karolína

9.

1708

KONRÁD Prokop

1.A

1716

KOPECKÝ David

8.

4109

KORDA Jan

6.

2011

KORENKOVÁ Sofie

2.

1815

KOS Petr

9.

1808

KOŠAŘOVÁ Karolína

7.B

7510

KOUBOVÁ Hana

7.A

3310

KOZÁKOVÁ Andrea

2.

1915

KOŽUŠNÍK Tadeáš

4.

1213

KOŽUŠNÍKOVÁ Karolína

6.

2111

KRAČMEROVÁ Agáta

1.A

1816

KRÁSOVÁ Lucie

3.

2014

KRATOCHVÍLOVÁ Eliška

3.

1914

KREJČIŘÍKOVÁ Anna

4.

1313

KREJČOVÁ Miriam

8.

4509

KROUPOVÁ Klaudie

1.B

6316

KROUTIL Milan

2.

2015

KRVAVYCH Yevhen

1.A

1916

KRVAVYCH Oleh Stepanovych

8.

3709

KRYSKIV Michal

2.

2115

KŘÍŽEK Tomáš

5.

1912

KUBÁT Julian

1.B

6416

KUBÁT Matěj

7.A

1510

KUBÁTOVÁ Eliška Josefína

1.B

6516

KUBÁTOVÁ Tereza

9.

1908

KUBIČKA Milan Christian

4.

1413

KUDRNOVSKÁ Adéla

4.

2813

KUK Karel

3.

2814

KUNCOVÁ Sára

7.A

2710

KVĚTINSKÁ Kateřina

3.

3114

KYMROVÁ Magdalena

9.

2108

LAHRACH Hicham

3.

3314

LNĚNIČKA Tomáš

7.A

1610

LUKEŠ Kateřina

7.B

6510

LUŇÁČEK Václav

3.

1514

LUŇÁČEK Antonín

9.

2208

MACHKOVÁ Marie

6.

4111

MALČEVOVÁ Klára

7.A

2810

MALEČEK Tomáš

1.A

2016

MARŠÍK Michal

6.

3711

MARTÍNEK Jan

3.

1414

MASÁR Kryštof

7.B

7710

MASÁROVÁ Adéla

7.A

3710

MÍČA Lukáš

3.

4014

MÍKOVÁ Nela

2.

2215

MIKŠOVSKÁ Tereza

7.B

6610

MOSCA Daniela Maria

7.B

6710

MUKOVÁ Nikola

7.B

6810

MUŽÍK Šimon

6.

2511

NAVRÁTIL Josef

1.A

2116

NAVRÁTILOVÁ Jana

7.A

4110

NECKÁŘ Jan

9.

2408

NEDOMLELOVÁ Jana

9.

3808

NĚMEC Ondřej

1.A

2216

NĚMEC Štěpán

3.

2514

NĚMEC Matěj

4.

1513

NĚMEC Lukáš

6.

2611

NEPOVÍM Josef

1.A

2316

NIEMIEC Oliver

2.

2315

NOVÁK Mikuláš

1.B

6616

NOVÁK Tadeáš

5.

2112

NOVÁK Daniel

6.

2711

NOVOTNÝ Patrik

2.

2415

OPICHALOVÁ Martina

2.

2515

OVČÁČKOVÁ Agáta

5.

2312

OVČÁČKOVÁ Julie

7.B

7110

PAŠKEVIČOVÁ Nela

1.A

2416

PAŠKEVIČOVÁ Natálie

4.

1713

PECHR Roderik

4.

1813

PENCOVÁ Eva

4.

1913

PEŠTOVÁ Ema Michaela

5.

2512

PLATIL Lukáš

4.

2013

POLÁK Marek

8.

2709

PORUBSKÁ Klára

4.

2113

PROCHÁZKA Mikuláš

3.

1714

PROCHÁZKOVÁ Adéla

8.

2809

PROTSIV Karolina

4.

2213

REŽŇÁK Matěj

6.

2811

ROVENSKÝ Daniel

3.

3414

RYBÁNSKÝ Jan

7.A

4010

RYCHTR Vojtěch

1.A

2516

ŘÍHOVÁ Monika

2.

2615

ŘÍHOVÁ Zuzana

7.B

7210

SÁDLO Jakub

8.

2909

SAMEC Erik

1.B

6716

SAMEC Patrik

6.

3911

SANTINA Adam

2.

2715

SEVERIN Štěpán

1.B

6816

SHTODLER Sofiya

1.B

6916

SHTODLER Pavla

9.

3608

SCHUSTER Radoslav

6.

3611

SINIGUR Jessica

1.B

7016

SINIGUR Sára

2.

3615

SIXTA Jiří

7.B

3609

SKÁCELOVÁ Aurelie

5.

2612

SKOČDOPOLOVÁ Magdalena

7.B

7610

SLAVÍK Radim

2.

2815

SMITKA Antonín

7.B

5510

SMITKOVÁ Veronika

1.A

2915

SOMMER Jindřich

1.A

2716

SOMMER Jan

1.B

7116

SPRINZLOVÁ Karolína

1.A

2816

STANČÍKOVÁ Emma

1.B

7216

STIBUREK Samuel

3.

2214

STRAKA Adam

3.

1014

STRAKA Daniel

7.A

1910

SUDA David

4.

2913

SVOBODOVÁ Adéla

9.

2608

ŠABATA Tomáš

7.A

2010

ŠÁLKOVÁ Sandra

3.

3514

ŠÁLKOVÁ Tereza

7.A

3010

ŠIŠLÁKOVÁ Silvie

2.

3015

ŠKODA David

6.

2911

ŠMEJKALOVÁ Jana

5.

2812

ŠMEJKALOVÁ Veronika

9.

2708

ŠMÍD Vojtěch

7.B

7410

ŠMÍDA Matěj

1.B

7316

ŠMÍDA Jan

5.

2912

ŠMÍDOVÁ Eliška

5.

3012

ŠOLTYS Michal

4.

2313

ŠOLTYS Jan

7.B

5610

ŠTEFANSKÝ Daniel

7.B

3909

ŠUTOVÁ Eliška

5.

3112

ŠVÁCHA Vítek

6.

3111

ŠVEC Jan

9.

2808

TALABIŠKA Tereza

2.

3115

TARLJOVSKI Nicolas

3.

1814

TOMÁŠEK Adam

5.

3212

TOMÁŠKOVÁ Kristýna

8.

3209

TRNĚNÁ Ema

5.

3312

TRNĚNÝ Jan

1.A

2916

TŘEŠKA Tomáš

3.

3714

TŘEŠKOVÁ Johana

7.A

3110

TŘEŠKOVÁ Adélka

9.

2908

UHER Dominik

2.

3215

ULIČNÝ Tomáš

9.

3008

UNBEREITOVÁ Annika

9.

3108

VAISOVÁ Kateřina

8.

4309

VAJSEJTL Jiří

3.

3814

VERNER Patrik

5.

3612

VINKLÁRKOVÁ Eliška

4.

2713

VLASÁKOVÁ Valerie

1.B

7416

VLČKO Adam

5.

3412

VLKOVÁ Annabella

7.A

3210

VOBOŘILOVÁ Nikola

2.

3315

VOCÁSKOVÁ Dominika

9.

3308

VOHNOUTOVÁ Eliška

4.

2413

VOJTOVÁ Veronika

1.A

3016

VOLF Jan

7.B

7810

VOLF Martin

9.

3708

VRÁTILOVÁ Kateřina

2.

3415

VRÁTILOVÁ Zuzana

3.

2914

VYŠATA Oliver

9.

3408

WUDY Filip

1.A

3116

WUDY Lucie

5.

3512

ZÁHORSKÁ Jindřiška Ema

6.

3311

ZÁHORSKÝ David

1.A

3216

ZEMANOVÁ Eliška

4.

2513

ZITOVÁ Nikola

6.

3411

ZMRZLÁ Lucie

4.

2613

ZPĚVÁKOVÁ Anežka

6.

4211

ŽDICH Matyáš

8.

3309

Třídní schůzky 8. září 2016

Posted in Aktuality  on Září 7th, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

1. stupeň od 16:30

2. stupeň od 17:00

Fotogalerie

Posted in Akce školy, Aktuality  on Červen 29th, 2013 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

Fotky ze školních akcí naleznete na:

www.zsbechovice.rajce.net

Jídelníček * 26.9.2016 – 30.9.2016

Posted in Jídelníček  on Září 23rd, 2016 by: admin

pondělí

pol. pórková s vejcem, kuře s bylinkovým kořením, kuskus, míchaný kompot, voda

úterý

pol. zeleninová s houstičkou, vepřová kotleta přírodní, bramborová kaše, zeleninový salát, voda se sirupem – voda

středa

státní svátek – nevaří se

čtvrtek

pol. rybí s houstičkou, špagety se sýrovou omáčkou, ovocný koláč, čaj s citrónem – voda

pátek

pol. fazolová, vepřová kýta v mrkvi, brambory s pažitkou, ovoce, minerálka – mléko

Jídelníček * 19.9.2016 – 23.9.2016

Posted in Jídelníček  on Září 16th, 2016 by: admin

pondělí

pol. bramborová, zapečené těstoviny s uzeným masem, rajský salát, voda – mléko

úterý

pol. krupicová s vejcem, maso na čínský způsob z vepřové panenky, rýže, ovoce, voda se sirupem

středa

pol. kmínová s houstičkou, rybí prsty, brambory s cibulkou, ovocný salát, voda

čtvrtek

pol. rýžová s hráškem, králík na hořčici a cibuli, bramborové špalíky, špenát, okurkový salát, džus s vodou

pátek

pol. kuřecí s domácími nudlemi, buchtičky s krémem, ovoce, kakao – čaj

 

Jídelníček * 12.9.2016 – 16.9.2016

Posted in Jídelníček  on Září 9th, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

pondělí

pol. čočková s bramborem a zeleninou, drůbeží rizoto s hráškem a tvrdým sýrem, salát z červené řepy, voda se sirupem – mléko

úterý

pol. rýžová, těstoviny s mákem, veka s tuňákovou pomazánkou, čaj s citrónem – mléko

středa

pol. zeleninová s kapáním, smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, ledový salát, džus s vodou

čtvrtek

pol. celerová s houstičkou, krůtí prsa na zelenině, houskový knedlík, brusinky – ovoce, minerálka – voda

pátek

pol. jáhlová, čevabčiči s cibulí a hořčicí, banán se šlehačkou, ovocný čaj – voda

Nový školní rok 2016/2017

Posted in Aktuality  on Září 7th, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

Jménem celé školy vítám všechny naše žáky v novém školním roce a přeji jim i všem návštěvníkům našich stránek hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

Jaroslav Svátek, ředitel školy

PS: fotografie z prvního školního dne naleznete v naší fotogalerii zsbechovice.rajce.net

Jídelníček * 5.9. – 9.9.2016

Posted in Jídelníček  on Září 2nd, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

pondělí

pol. vločková, kuřecí stehenní maso na paprice, těstoviny, ovoce, voda – čaj s citrónem

úterý

pol. rajská s těstovinou, drůbeží sekaná, brambory s pažitkou maštěné máslem, šopský salát, voda – mléko

středa

pol. drožďová s bramborem, vepřové plecko na žampionech, rýže, ovocný salát, voda – mléko

čtvrtek

pol. vývar s drobením, čočka na kyselo, vařené vejce, mléčný výrobek, ovocný čaj – mléko – voda

pátek

pol. česneková s burgurem, hovězí guláš, chléb, ovoce, džus

Služba ve škole v době prázdnin

Posted in Aktuality  on Červenec 21st, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

Každý všední den od 8 do 13 hodin.

Telefon na službu 725 884 298.

Jídelníček * 27.6.2016 – 30.6.2016

Posted in Jídelníček  on Červen 24th, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

pondělí

pol. zeleninová s kapáním, hovězí maso vařené, rajská omáčka, houskový knedlík, ovoce, čaj – voda

úterý

pol. vločková se zeleninou, zeleninové rizoto s kuřecím masem a sýrem, pizza, ochucené mléko s příchutí monte, voda

středa

bez polévky, frankfurtská telecí kýta, brambory, šopský salát, kinder vejce, džus – voda – mléko

čtvrtek

nevaří se

Harmonogram konce školního roku

Posted in Aktuality  on Červen 22nd, 2016 by: admin
Komentáře nejsou povoleny

den

činnost

Vyučování končí

Po 27.6.

příjem učebnic

1.st. 4 vyuč. hodiny,

2.st. 5 vyuč. hodin

Út 28.6.

výdej učebnic

St 29.6.

lentilkový den

Čt 30.6.

rozdání vysvědčení, ukončení šk. roku

po 1. hodině