Návrat žáků do školy

Květen 10th, 2021

Dle rozhodnutí Vlády ČR se od pondělí 17. května vrací žáci naší školy k řádné prezenční výuce (= je zrušena rotační výuka).

Protože bylo zrušeno pravidlo o povinnosti homogenity skupin při výuce, obnovuje se výuka ve spojených skupinách v angličtině a tělesné výchově.

Ze stejného důvodu se obnovuje provoz školní družiny v plném rozsahu (= včetně ranní družiny)

Ve školní jídelně zůstává režim beze změny. V oddělených prostorách vždy obědvá jen jedna třída. Třídy do jídelny přicházejí postupně dle rozpisu.

Roušky jsou povinné ve vnitřních prostorách vždy; venku nemusí být pokud je mezi žáky rozestup 2 metry.

Testování žáků na covid se provádí jednou týdně, vždy v pondělí (nebo bezprostředně po návratu žáka do školy)