ZŠ Praha-Běchovice
Praha-Běchovice

Silverline Private School

Všem studentům, kteří na sobě chtějí zamakat i nad rámec školních osnov, otevíráme novou cestu. Celosvětový program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE) vám nabízí příležitost překonat sami sebe:

• Vytyčit si nové smělé cíle v tom, co tě baví nebo láká, a po několik měsíců si za nimi jít.
  • Pravidelně se hýbat – nejde o vrcholové výkony, ale o vlastní fyzičku a radost z pohybu.
  • Zapojit se jako dobrovolník do akcí, které mají smysl, nebo pro své okolí rovnou nějakou uspořádat.
  • Vyrazit s partou kamarádů na dobrodružnou expedici do přírody.

Odměnou ti bude cena, na kterou slyší třeba zahraniční vysoké školy, ale hlavně lepší poznání sebe sama a třeba i objev tvých netušených schopností.

Nastavení osobních cílů ve čtyřech výzvách DofE je jen na tobě a vždy se můžeš spolehnout na podporu některého z tvých učitelů, který tě bude programem provázet jako vedoucí a mentor. Pokud tě program zaujal, neváhej se ozvat paní učitelce Haně Horákové a Renatě Krejčiříkové.

ZŠ Praha-Běchovice