Otevření školy

Květen 4th, 2020

Vážení rodiče, děkujeme Vám za Vaši podporu a dosavadní spolupráci. Přinášíme Vám informace dle podkladů MŠMT známých ke dni 26.5.2020. Přejeme hlavně pevné zdraví.

1. stupeň

Škola je pro přihlášené žáky provozu od pondělí 25. 5. 2020. Ostatní setrvávají s distanční formě výuky jako doposud.

Po přihlášení je již docházka povinná a absenci je třeba omlouvat obvyklým způsobem.

Mimo lavice a třídu děti musí mít roušky, rodiče zajistí dostatečný počet roušek na výměnu během dne

Zakázána je i tělesná výuka (děti musí být po celou dobu pobytu ve škole v jedné učebně nebo ve vymezené části na školním pozemku) . Žáci nesmí mimo areál školy.

Provoz školní jídelny v režimu teplého jídla bez možnosti volby

2. stupeň mimo 9. třídu

Možné otevření školy od pondělí 8.6.

Čekáme na přesnější informace z ministerstva školství a analyzujeme možnosti školy. Do neděle 31.5. probíhá anketa s předběžným zájmem na „škole v pyžamu“.

Pro přihlášené žáky probíhá výuka formou konzultací od 11.5.