Organizace začátku školního roku 2021/2022- ZMĚNA

Změna: Pro přihlášené žáky z budoucí 2. a 3. třídy bude na pondělí 6.9. zajištěna odpolední školní družina. Pro potvrzení zájmu vás bude během týdne telefonicky kontaktovat školní družina. První školní den bude bohužel ještě bez oběda. Omlouváme se, ale ve školní jídelně probíhají stavební práce, které budou ukončeny opravdu až na poslední chvíli.

V důsledku rekonstrukce školy začíná nový školní rok v naší škole v pondělí 6.9.2021

6.9.2021 – slavnostní zahájení školního roku (první a druhé ročníky v budově družiny, ostatní ročníky v hlavní budově školy), začátek výuky v 7:55, konec výuky v 11:35 (první ročníky končí v 8:40), tento den ještě není v provozu jídelna; pro přihlášené žáky z budoucí 2. a 3. třídy BUDE V PROVOZU ODPOLEDNÍ ŠKOLNÍ DRUŽINA; první ročníky dostanou k vyplnění zápisový lístek do školní družiny bez něhož nemohou nastoupit do družiny od 7.9.2021

7.9.2021 – všechny ročníky dle rozvrhu, tento týden ale ještě bez odpoledního vyučování (první ročníky v rámci přizpůsobovacího režimu mají výuku pouze 2 vyučovací hodiny – následuje družina po odevzdání zápisového lístku; v provozu je již školní jídelna i družina

8.9.2021 – všechny ročníky dle rozvrhu, tento týden ale ještě bez odpoledního vyučování (první ročníky v rámci přizpůsobovacího režimu mají výuku pouze 3 vyučovací hodiny – následuje družina pro přihlášené); v provozu je již školní jídelna i družina

9.9.2021 – všechny ročníky dle rozvrhu, tento týden ale ještě bez odpoledního vyučování; v provozu je školní jídelna i družina

10.9.2021 – všechny ročníky dle rozvrhu; v provozu je školní jídelna i družina