Nový kroužek Věda nás baví otevírá své brány na ZŠ Běchovice pro školní rok 2023/2024

Veselou novinku přinášíme všem rodičům a žákům ZŠ Běchovice! Na školní rok 2023/2024 zde bude otevřen nový kroužek s názvem „Věda nás baví“, který se zaměřuje na zábavnou vědu pro děti. Kroužek probíhá každé úterý od 14:00 do 15:00 a přináší mnoho zajímavých a interaktivních aktivit, které rozvíjejí zájem dětí o vědu.

Chcete-li přihlásit svého potomka do tohoto fascinujícího kroužku, stačí kliknout na následující odkazy:

V kroužku Věda nás baví se děti seznámí s různými vědními disciplínami prostřednictvím praktických experimentů, zábavných her a týmových aktivit. Odborní lektoři budou využívat moderní pomůcky a zajímavé demonstrace, které povedou k prohloubení znalostí a podpoří zvídavost dětí.

Tento kroužek je skvělou příležitostí pro děti prozkoumat fascinující svět vědy, objevovat tajemství přírody a rozvíjet své analytické a kreativní schopnosti. Při vědeckých experimentech se děti naučí logicky uvažovat, spolupracovat v týmu a rozvíjet svou představivost.

Věříme, že tento kroužek bude nejen zábavný, ale také inspirativní pro vaše děti. Nezapomeňte se přihlásit co nejdříve, protože kapacita je omezená. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte kontaktovat přímo školu.

Buďte součástí této skvělé vědecké zkušenosti a podpořte své děti v jejich zájmu o vědu. Přihlaste je do kroužku Věda nás baví